SZEKERES PÁLINKA

A mézédes alföldi gyümölcsök eszenciája

Hírek

Véget ért a Kárpát-medencei pálinka és párlat fesztivál Kecelen

November 7-12-ig 300-nál is több mintával neveztek 5 országból. Mi 5 pálinkával neveztünk, és óriási sikerként mind az öttel érmes helyezést értünk el.

Vadszilva arany, Cserszegi fűszeres arany, Irsai olivér ezüst, Csipkebogyó ezüst, Birs bronz érem.

palinka oklevelek1

palinka oklevel 4

Kedvenc pálinkáim egyike a vadszilva pálinka,mely arany érmet érdemelt a versenyen.

Megjelenéseink szeptemberben

A Szekeres Pálinka részt vesz a Kőrösi Szüreti Napokon szeptember 2-4-ig. Keressétek standunkat!

Részt veszünk a Halasi Szüreti Napokon is szeptebmer 9-11-ig, itt is várunk mindenkit a standunknál.

Ott leszünk Szegeden is, a Bor téren. Szeged, Dóm tér. Szeptebmer 14-18ig. Várunk mindenkit.

Saját készítésű koktélok fesztiválokra

Megkezdtük a saját készítésű pálinka koktélok forgalmazását a fesztiválokon. Igazi hűsítő élményben lesz része mindenkinek, aki megkóstolja!!

Sörfesztivál, Szeged - ott leszünk

2016. június 17-19. között részt veszünk a Szegedi Sörfesztiválon.

Helyszín: Dugonics tér Szeged. Mindenkit szeretettel várunk standunkon.

Második a Szekeres Pálinka csapata

A Szekeres Pálinka bowling csapata 2. helyezést ért el a 2015-2016-os Kiskunhalasi Városi Bowling Bajnokságon.

bowling csapat 2016

tabella 2016

Részt veszünk a következő eseményen:

Plakat

Rólunk írták

cikk

Győztes a Szekeres Törköly Pálinka a Mini Hungary Park Mórahalom pálinka versenyén

A Mini Hungary Park Mórahalom rendhagyó pálinka versenyt rendezett március 15-én.

A meghívott pálinka házak között voltunk mi is, ami már önmagában is nagy megtiszteltetés. Nemzeti hőseink Kossuth, Petőfi, Széchenyi karakteréhez leginkább illő ízeket kerestek. A zsűri a látogatók voltak (igazi társadalmi zsűri). E megméretésből törköly pálinkánk győztesen került ki, mint Petőfire jellemző ízvilág. Kiffer körte, ill. birs pálinkánk ezüst érmet érdemelt.

Elkészült a régen várt Csipkebogyó pálinkánk!

2015. december 4-én készült a cefre, amely hosszú erjedés után kiforrott. A pálinka már üvegben! Rövidesen forgalomba kerül. Megtalálja webáruházunkban is!

Következő fesztiváljaink helye és időpontja

• 2016.március 15-én Kiskunhalason Magyarok Vására
  • 2016-április15-17 Gyulai Pálinka Fesztivál
  • 2016-május 6-8 Kiskunhalas Borfesztivál

Felhívjuk a Szekeres Pálinkát kedvelők figyelmét, hogy lehetőség van max. 15 főig pálinka kóstolóra

Soltvadkert Ifjúság u.13. sz. alatti székhelyünkön.

A kóstoló igény szerint 6-8 féle pálinka kóstolásából áll, szakszerű ismertetéssel az adott pálinka jellegzetességeiről, a pálinkáról és a Szekeres Pálinkáról. Igény szerint a pálinkához illő magyaros pálinka falatkákkal (szalonna, kolbász, sonka) is fokozhatjuk kedves vendégeink gasztronómiai élményét. Kérjük Önöket, hogy esetleges érdeklődésüket telefonon egyeztessük a kívánt időpont előtt min. egy héttel.

kostolas

Bowling

A Szekeres Pálinka bowling csapata 2014-2015-ös Kiskunhalasi bowling bajnokságban a 3. helyen végzett. A jelenlegi bajnokságban a 2.helyen áll.